Gdańsk

Od 25 lat nasza firma zajmuje się identyfikacją, weryfikacją autentyczności, wyceną i skupem znaczków pocztowych pochodzących z Polski i z zagranicy. Działamy na terenie całego kraju, w największych polskich miastach w tym w Gdańsku. Należymy do kilku stowarzyszeń filatelistycznych: Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich, American Philatelic Society, oraz Stowarzyszenia Szwajcarskich Kupców Filatelistycznych.

Jeśli są Państwo zainteresowani sprzedażą lub wyceną znaczków pocztowych   to z przyjemnością podzielimy się naszym doświadczeniem zbieranym od 1995 roku. Oferujemy również wycenę znaczków online.

Obszar naszego zainteresowania obejmuje znaczki zarówno polskie jak i zagraniczne, z okresu sprzed i po odzyskaniu niepodległości, 20-lecia międzywojennego, II wojny światowej, Powstania Warszawskiego i PRL-u. Ze znaczków zagranicznych interesują nas przede wszystkim znaczki rosyjskie i chińskie.

Gdańsk ma stare tradycje filatelistyczne sięgające lat 20 i 30 XX wieku. Pierwszy znaczek Wolnego Miasta Gdańska został wydany w 1920 roku a sumarycznie miasto wydało 406 partii znaczków. Obecnie na świecie istnieją cztery kluby zbieraczy znaczków Związanych z Gdańskiem: w Polsce, USA, Skandynawii i w Niemczech.

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu.