Rzeszów

Od 1995 roku nasza firma zajmuje się identyfikacją, weryfikacją autentyczności, wyceną i skupem polskich i zagranicznych znaczków pocztowych w Rzeszowie, innych dużych polskich miastach oraz na terenie całego kraju. Należymy do znanych stowarzyszeń filatelistycznych: Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich, American Philatelic Society, oraz Stowarzyszenia Szwajcarskich Kupców Filatelistycznych.

Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną lub sprzedażą znaczków pocztowych, trafili Państwo w dobre miejsce. Od 25 lat dzielimy się naszym doświadczeniem, dokonując ekspertyz z zakresu filatelistyki. Zapraszamy do współpracy w zakresie skupu znaczków, jak i do skorzystania z wyceny znaczków pocztowych online.

Jesteśmy zainteresowani przede wszystkim znaczkami polskimi sprzed i po odzyskaniu niepodległości, 20-lecia międzywojennego, II wojny światowej i PRL-u. Oprócz tego interesują nas również znaczki lokalne, z Wolnego Miasta Gdańska, Odessy, Konstantynopola. Skupujemy znaczki z Polski i zagraniczne stemplowane i czyste.

Dokonujemy również wyceny i skupu znaczków zagranicznych z Rosji, Chin, Europy. 

Z Rzeszowem związanych było wielu wielkich polskich kolekcjonerów. Antoni Gromski założył w 1945 roku rzeszowską sekcję Polskiego Towarzystwa Filatelistycznego w Krakowie oraz w 1948 pierwsze w Polsce młodzieżowe koło filatelistyczne w Szkole Podstawowej nr 1.
W 1944 roku w Rzeszowie została wypuszczona lubiana przez kolekcjonerów seria znaczków “Wodzowie”, przedstawiająca R. Traugutta, T. Kościuszkę i J. H. Dąbrowskiego.

Jeśli są państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy serdecznie do kontaktu.