Poznań

Nasza firma od 25 lat zajmuje się oceną autentyczności, identyfikacją, wyceną i skupem znaczków pocztowych na terenie całego kraju, w tym w Poznaniu. Jesteśmy członkami stowarzyszeń filatelistycznych American Philatelic Society, Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich oraz Stowarzyszenia Szwajcarskich Kupców Filatelistycznych. 

Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną znaczków, chętnie podzielimy się naszym 25-letnim doświadczeniem. Oferujemy również wycenę znaczków pocztowych online.

Głównym obiektem naszych zainteresowań jest filatelistyka polska, w tym znaczki z 1860 i późniejsze, listy i znaczki z czasów sprzed i po odzyskaniu niepodległości, poczty lokalne, listy i znaczki z Powstania Warszawskiego, Wolnego Miasta Gdańska, Konstantynopola, Odessy, PRL-u. Skupujemy poważne zbiory polskie i zagraniczne, znaczków czystych i stemplowanych, jak również widokówki, listy i karty pocztowe. 

Nasze ekspertyzy, oprócz znaczków polskich, dotyczą również znaczków z całego świata,         w tym znaczków pocztowych Rosji i ZSRR, Chin, Japonii, Korei, znaczków europejskich, klasycznych i współczesnych. 
 
W 1993 roku w Poznaniu odbyła się Światowa Wystawa Filatelistyczna Polska 93’, będąca największym tego typu wydarzeniem w historii miasta. Co ciekawe, wiele poczt zagranicznych wydawało znaczki z motywami poznańskimi, w tym poczta rumuńska, amerykańska, argentyńska i watykańska.  

Jeśli są Państwo zainteresowani identyfikacją, wyceną i sprzedażą znaczka przeprowadzoną przez eksperta, zapraszamy do kontaktu.

Pierwsza wystawa filatelistyczna, w której uczestniczyłem jako początkujący kupiec filatelistyczny, po rozpoczęciu działalności mojej firmy, to Światowa Wystawa Filatelistyczna Polska ‘93 - Poznań. To największe światowe wydarzenie filatelistyczne, które miało miejsce w Poznaniu. 

Jest szereg ciekawych znaczków, na których przedstawione są obiekty związane z Poznaniem.