Kraków

Od1995 roku nasza firma prowadzi skup, identyfikację, wycenę i ocenę autentyczności znaczków pocztowych z Polski i całego świata. Działamy na terenie całego kraju, w tym w Krakowie. Należymy do stowarzyszeń filatelistycznych: Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich, American Philatelic Society, oraz Stowarzyszenia Szwajcarskich Kupców Filatelistycznych.

Jeśli planują Państwo wycenić lub sprzedać swoje znaczki, z chęcią podzielimy się naszym doświadczeniem, zbieranym już od 25 lat. Dla Państwa wygody oferujemy również wycenę znaczków online

Jesteśmy przede wszystkim zainteresowani znaczkami polskimi z okresów sprzed i po odzyskaniu niepodległości, znaczkami pocztowymi z międzywojnia, II wojny światowej, PRL-u. Ze znaczków zagranicznych interesują nas głównie znaczki rosyjskie i chińskie z ZSRR (CPPP) i Chin Ludowych.

W Krakowie mieszkał najsłynniejszy polski filatelista Stanisław Mikstein, jeden z twórców naukowych podstaw polskiej filatelistyki i tzw. krakowskiej szkoły badawczej. Znaczki pocztowe z przedwojennym certyfikatem Miksteina należą do najcenniejszych polskich znaczków. W Krakowie mieścił się również Krakowski Związek Filatelistów, powstały w 1918 roku i w 1950 roku przekształcony w oddział Polskiego Związku Filatelistów.

Jeśli chcą Państwo wycenić lub sprzedać znaczki pocztowe z przyjemnością nawiążemy współpracę.