Warszawa

Nasza firma posiada 25 lat doświadczenia w ocenie autentyczności, identyfikacji, wycenie i skupie znaczków pocztowych w całym kraju, również w Warszwie. Jesteśmy dumnymi członkami polskich, jak i międzynarodowych stowarzyszeń filatelistycznych: Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich, American Philatelic Society, oraz Stowarzyszenia Szwajcarskich Kupców Filatelistycznych.

Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną, identyfikacją lub sprzedażą znaczków zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się tym od 1995 roku. Oferujemy również wycenę znaczków pocztowych online.

Jesteśmy zainteresowani w dużej mierze filatelistyką polską, listami i znaczkami sprzed i po odzyskaniu niepodległości, znaczki międzywojenne, listy i znaczki z okresu Powstania Warszawskiego jak również z Odessy, Wolnego Miasta Gdańska, Konstantynopola i PRL-u.
Skupujemy znaczki czyste i stemplowane, widokówki, listy, karty pocztowe i całe zbiory polskie i zagraniczne. 

Oprócz znaczków polskich, dokonujemy również identyfikacji i wyceny znaczków zagranicznych: rosyjskich, chińskich, japońskich, koreańskich i europejskich. 

Z Warszawy pochodziło wielu wielkich polskich filatelistów, przykładowo Włodzimierz Polański, pułkownik Wojska Polskiego poległy podczas Powstania Warszawskiego. W Warszawie znajduje się również główny zarząd Polskiego Związku Filatelistów.
W 2010 roku na Zamku Królewskim odbyła się wystawa filatelistyczna z okazji 150-lecia polskiego znaczka pocztowego, na której można było zobaczyć eksponaty z kolekcji polskich walorów filatelistycznych Zbigniewa Mikulskiego, będącej największą i najcenniejszą na świecie.

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnej wyceny znaczka, jego identyfikacji lub chcą go Państwo sprzedać zapraszamy do kontaktu.