Katowice

Od 1995 roku nasza firma ocenia autentyczność, identyfikuje, wycenia i skupuje znaczki pocztowe polskie i zagraniczne na terenie całego kraju, w tym w Katowicach. Należymy do renomowanych stowarzyszeń filatelistycznych: Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich, American Philatelic Society, oraz Stowarzyszenia Szwajcarskich Kupców Filatelistycznych.

Chętnie dzielimy się naszym 25-letnim doświadczeniem w wycenie i weryfikacji autentyczności znaczków pocztowych. Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną lub sprzedażą znaczków zachęcamy do kontaktu jak i do skorzystania z naszej wyceny znaczków pocztowych online.

Jesteśmy zainteresowani przede wszystkim filatelistyką polską, w tym znaczkami i listami sprzed i po odzyskaniu niepodległości, listami i znaczkami z czasów II wojny światowej oraz egzemplarzami z Wolnego Miasta Gdańska, Odessy, Konstantynopola i PRL-u. Skupujemy znaczki, listy, widokówki, karty pocztowe, zbiory polskie i zagraniczne. 

Zajmujemy się również filatelistyką zagraniczną, znaczkami z Europy, Rosji i Dalekiego Wschodu.

W 2003 roku w Katowicach miała miejsce XIX Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna, upamiętniająca 110 lecie polskiego ruchu filatelistycznego i 445 lecie poczty polskiej. Jednym ze znanych filatelistów związanych z Katowicami jest Romuald Jeżewski, wieloletni działacz Polskiego Związku Filatelistycznego. 

W razie zainteresowania naszymi usługami zapraszamy Państwa do kontaktu.