Łódź

Nasza firma od roku 1995 zajmuje się oceną autentyczności, identyfikacją, wyceną i skupem znaczków pocztowych polskich i zagranicznych w Łodzi i na terenie całego kraju w tym w największych polskich miastach. Należymy do kilku stowarzyszeń filatelistycznych: Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich, American Philatelic Society, oraz Stowarzyszenia Szwajcarskich Kupców Filatelistycznych.

Z przyjemnością dzielimy się naszym 25-letnim doświadczeniem w ocenie autentyczności i wycenie znaczków, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami lub sprzedażą znaczków pocztowych zapraszamy do kontaktu lub skorzystania z naszej usługi wyceny znaczków pocztowych online

W kręgu naszych zainteresowań znajdują się znaczki polskie z okresów przed i po odzyskaniu niepodległości, znaczki i listy z międzywojnia, II wojny światowej, Wolnego Miasta Gdańska, Odessy, Konstantynopola, PRL-u. Jesteśmy zainteresowani skupem znaczków, listów, kart pocztowych i całych zbiorów z Polski jak i z zagranicy.

Identyfikujemy i wyceniamy również znaczki zagraniczne z Europy, Rosji, Chin i innych krajów. 

Znanym łódzkim filatelistą był Czesław Danowski, inżynier, juror wystaw filatelistycznych, sędzia filatelistyczny klasy międzynarodowej, weteran II wojny światowej. Od 1980 roku był patronem Koła PZF Łódź-Miasto, a także Koła Młodzieżowego przy DK Łódź-Dąbrowa. Członek Honorowy PZF, wybitny ekspert i publicysta.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu.