Gdynia

Od roku 1995 nasza firma dokonuje wyceny, skupu i oceny autentyczności znaczków pocztowych polskich i zagranicznych. Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju, w największych polskich miastach, w tym w Gdyni. Należymy do renomowanych stowarzyszeń filatelistycznych: Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich, American Philatelic Society i Stowarzyszenia Szwajcarskich Kupców Filatelistycznych.

Jeśli chcą Państwo wycenić, sprzedać lub zweryfikować autentyczność znaczków pocztowych, z przyjemnością podzielimy się 25 letnim doświadczeniem zebranym przez naszą firmę. Ponadto oferujemy wycenę znaczków pocztowych online.

W obrębie naszych zainteresowań znajdują się znaczki pocztowe z Polski i z zagranicy. Z naszej perspektywy, najciekawsze są znaczki polskie sprzed i po odzyskaniu niepodległości, 20-lecia międzywojennego, II wojny światowej, PRL-u oraz znaczki lokalne, w tym z Wolnego Miasta Gdańska.

Ze znaczków zagranicznych najbardziej interesują nas znaczki z Rosji i Chin.

Gdynia może się poszczycić specjalnym wydaniem znaczków pocztowych z lat 30 z motywami portu gdyńskiego, w ramach ogólnopolskiej serii widokowej. 

Jeśli są państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do współpracy.